Chat with us, powered by LiveChat
Regulujesz swoje rachunki w terminie, ale nic z tego nie masz?

Czas to zmienić!

Od dziś za każdą terminową płatność możesz zostać nagrodzony pozytywną informacją gospodarczą, czyli Informacją Pozytywną!

Czym jest Informacja Pozytywna na Twój temat?

To wpis potwierdzający opłacanie faktur i rachunków przez przedsiębiorców i konsumentów. Jest on zamieszczany w bazie KRD BIG SA, największego biura informacji gospodarczej w Polsce.

Informacja Pozytywna to dowód, że na czas regulujesz swoje zobowiązania za:

Dlaczego warto zbierać Informacje Pozytywne?

Dostawcy usług oraz banki przed podpisaniem umowy sprawdzają rzetelność płatniczą potencjalnego klienta, pobierając z KRD BIG SA raport na jego temat. Dzięki temu wiedzą, czy płaci on w terminie (czyli posiada Informacje Pozytywne na swój temat), czy też jest dłużnikiem.

Jeśli więc będziesz np. starał się o kredyt w banku, zadbaj o to, aby w bazie KRD BIG SA znajdowały się Informacje Pozytywne na Twój temat. Wówczas łatwiej będzie uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

Posiadanie Informacji Pozytywnych po prostu potwierdza Twoją wiarygodność w oczach usługodawców. Dzięki temu masz szansę na korzystniejsze warunki współpracy.

Kto może zbierać Informacje Pozytywne?

Każdy, zarówno przedsiębiorca, jak i konsument. Wystarczy jedynie regulować zobowiązania w terminie.

Informacja Pozytywna - to się opłaca!

Budujesz pozytywną historię płatniczą,
która pomoże Ci w negocjowaniu atrakcyjnych warunków współpracy w szczególności z bankami, firmami pożyczkowymi, operatorami komórkowymi czy dostawcami Internetu.
Utrwalasz nawyk sumienności
i rzetelności w regulowaniu rachunków, co w przyszłości pozwoli Ci uniknąć długów i zapewni poczucie bezpieczeństwa finansowego.
Zabezpieczasz swoją przyszłość
– kiedy będziesz potrzebował wziąć kredyt czy przedłużyć umowę na telefon, pozytywna historia płatnicza sprawi, że nie będziesz miał z tym żadnego problemu.
Zyskujesz miano rzetelnego, godnego zaufania klienta,
co daje Ci przewagę w kontaktach z usługodawcami i kontrahentami.

Nie czekaj

- już dziś zacznij zbierać Informacje Pozytywne!

Wykres
Zapłać na czas rachunek lub fakturę za gaz. prąd, wodę, czynsz, telefon itp.
Pobierz ZGODĘ na przekazywanie Informacji Pozytywnych na swój temat i przekaż ją swojemu usługodawcy (pisemnie, mailowo lub osobiście).
Wybrany przez Ciebie dostawca usług ma 14 dni na dopisanie Informacji Pozytywnej o twojej płatności do biura informacji gospodarczej.
Ciesz się rzetelnymi ofertami i promocjami dla rzetelnych płatników.

Zobacz Katalog Pozytywnych Ofert »

Polityka prywatności